About usõ
 History
 Members
Board
 Contact us
 
Members (104)
 
CHOIR NAME E-MAIL CONDUCTOR
Anija valla SK Hannijöggihannijoggi@aniija.eedirigent Mariell Aren, koorivanem Kaisa Tamkivi
Aruküla SK Spunkhuvikool@hotmail.comdirigent Maia-Reta Trampärk, kontaktisik Tiina Tinn
Atsalama SKatsalamakoor@hot.ee / tiinatonurist@gmail.comTiina Dammann
Audru Valla SKsegakoor.audru@gmail.comdirigendid Tiia Tamm, Annely Kuningas, koori president Sulev Saarna
Biomeedikumi SKvesiliiv@gmail.comLiisa Rahusoo
Catena SKheliken@hot.eeHeli Kendra
Causa Amoristinnuke@gmail.comkontaktisik Villu Kasari
Chorus Menticumpaap.eve@gmail.com / ulvi.jukk@politsei.eedirigent Eve Paap, koorivanem Ulvi Jukk
Eesti Noorte SKkuusalu50@hotmail.comSilja Uhs
Eesti Panga kammerkoorgertrud.koiduste@eestipank.eedirigent Peeter Perens, koorivanem Gertrud Koiduste
Eesti Rahvusringhäälingu SKtiina.leedu@err.eeHirvo Surva
Elva SK AVEmonikapallon@gmail.comdirigent Lilyan Kaiv, koorivanem Monika Pallon
ESTuudio noortekooruku.pytsepp@hotmail.comdirigendid Külli Lokko, Eliisa Sakarias, koorivanem Uku Pütsepp
Euroopa Kultuuripealinna SKveronika.portsmuth@gmail.comVeronika Portsmuth
Haaslava SK Priiuskaily98@hotmail.com / marlene.leopard@gmail.comdirigendid Kai-Ly Remmelkoor, Marlene Leopard, koorivanem Kersti Ernits
I.N.T.A. SKsigne@itwconstruction.ee / signevoolaine@gmail.comdirigent Inta Roost, kontaktisik Signe Voolaine
Jõelähtme Laulusõbradkatrinaydin@gmail.com / leili.varte@lookool.eeLeili Värte
Jõgeva KKkaskmargus@hotmail.comMargus Kask
Jüri perekoorruttridbeck@hot.ee / kultuur@rae.eedirigent Rutt Ridbeck, koorivanem Raina Sinisalu
Järvakandi SKhelditagel@hot.eeHeldi Tagel
Kabala SKmarike.uusjarv@rvg.edu.eeMarike Uusjärv, Anu Siniroht
Kaitseliidu Majakoorvesiliiv@gmail.comLiisa Rahusoo
Kanepi SKkalev.lindal@varbuse.ee / vaike.kottisse@gmail.comdirigent Kalev Lindal, kontaktisik Vaike Kottisse
Keila SK la & Doilona.laido@gmail.comIlona Laido
Kihelkonna SKimbi.kolk@gmail.com / kihelkonnarahvamaja@gmail.comImbi Kolk
Koeru SKkultuurimaja@koeruvv.ee / reeli.tamkivi@gmail.comdirigent Aino Linnas, koorivanem Reeli Tamkivi
Kolepi SKsad.lonely@mail.eeAra Bander
Kolga-Kuusalu KKkuusalu50@hotmail.comdirigent Taavi Esko, koorivanem Ulvi Rand
Konguta SKmerilin.sinikalda@konguta.eedirigent Merilin Sinikalda ja Ragne Lind, koorivanem Moonika Männiste
Kose kammerkoorheli.sepp@mail.eeHeli Sepp
Kose noortekoorheli.sepp@mail.eeHeli Sepp
Kuressaare KK Eysyslaanu@tuulegrupp.eedirigent Veikko Lehto, kontaktisik Anu Hiiuväin
Kuressaare SK HELINmai@oesel.edu.eeMai Rand
Lagedi SK HELIANDkairema@gmail.comSilja Tammeleht
Lehtse KKkadritoomingas@gmail.comJaanus Väljaots, Tiiu Tikkerber
Luuska Lauluühingtiiu.kreegipuu@ut.eedirigent Kärolin orav, kontaktisik Tiiu Kreegipuu
Lüganuse SKelga.saluvee@lyganuselv.ee / elga10@hot.eeKeio Soomelt
Läsna-Loobu külakoorlea.pallon@gmail.comAnneli Mäeots
Maarja koorrita.kikajon@neti.eedirigent Rita Kikajon, koorivanem Jaak Müürsepp
Maarja-Magdaleena SKliia.koorts@gmail.com / tiia.partelpoeg@gmail.comdirigent Liia Koorts, koorivanem Tiia Pärtelpoeg
Miina Härma Gümnaasiumi SKkadri.leppoja@tartunoortekoor.ee / kool@mhg.tartu.eeKadri Leppoja
Miina Härma Lauluseltsi SKkadri.leppoja@tartunoortekoor.ee / heipuu@yahoo.comdirigent Kadri Leppoja, koorivanem Heiki Puusepp
Mõisaküla KK Kunglakadi.kask.006@gmail.comdirigendid Kadi Kask, Kertu Kukka, koorivanem Triin Ojamaa
Mäluasutuste segakoor MaSkmask@segakoormask.eedirigent Henri Käärik, koorivanem Ülo Treikelder
Märjamaa SK RELLOonne.pajur@taitur.just.eeThea Paluoja
OiReTa SKedaliblik@hot.eeEda Liblik
Oonurme SKanublum@gmail.comAnts Üleoja, Keio Soomelt
Otepää SK EVEKOtiina.orm@gmail.comEve Eljand
Paikuse Lauluselts SIRELIriina.saks@gmail.comMaire Krinal
Palamuse SK Kuus Õunaviiskoori@gmail.comdirigent Maret Oja, koorivanem Valdi Reinas
Patika külakoormargus.vain@gmail.comdirigent Mareks Lobe, kontaktisik Margus Vain
Piirsalu segakoor Piirituaivipaju@gmail.comdirigent Viivika Riiel, koorivanem Aivi Paju
Politsei SK Akordsegakoor.juhatus@list.politsei.ee / kairi.talv@politsei.eedirigent Ingrit Malleus, koorivanem Kairi Talv
Puka SK U-TUURkerstisalujoe@gmail.comdirigent Evald Raidma, kontaktisik Kersti Salujõe
Pärnu SK Endlaendlakoor@endlakoor.ee dirigent Kadri Põder, koorivanem Katrin Alliku
Pärnu SK Kunglatoomas.sutt@gmail.com / kuldnekungla@hot.eedirigent Timo Dreimann, koorivanem Toomas Sutt
Rakvere KK SOLAREinfo@solare.eeElo Üleoja
Rapla August '07 pille.kuldkepp@gmail.com / urve.uusberg@gmail.comdirigent Urve Uusberg, koorivanem Pille Kuldkepp
Rapla KK CANTUSenno.piisang@agri.eeVahur Soonberg
Raudtee Kultuuriseltsi SKsegakoor@evr.eedirigent Aivar Leðtðinski, abidirigent Mariell Aren, koori president Lilly Ammon
Riisipere KKparts.anu@hotmail.comdirigent Cätly Talvik, koorivanem Anu Parts
Roela SKtandresson@gmail.comTerje Andresson
Saue SKvaldo.ruul@glamox.comdirigent Elviira Alamaa, koorivanem Valdo Ruul
Sindi Laulukooraino.edo@gmail.comdirigendid Kristel Reinsalu, Ester Murrand, koorivanem Aino Edo
Sink Sale Prookaja@albu.ee / aunesuve@gmail.comdirigent Kaja Kraav, koorivanem Aune Suve
Suur Tertsesimene.lumi@gmail.comKülli Kaats
Tabasalu KKainsalu@gmail.comdirigent Mai Ainsalu, koorivanem Meelis Viisileht
Tallinna Põllumajandusministeeriumi SKvahur.mottus@agri.eeAarne Saluveer, Linda Kardna
Tallinna Rotary Klubi segakoorjaanikakuusik@gmail.comdirigent Jaanika Kuusik, koorivanem Erki Berends
Tallinna Saarlaste SKmurakas.johanna@gmail.com / veeve.kalme@mail.eedirigent Johanna Murakas, koorivanem Veeve Kalme
Tallinna Sadama SK Laulude Lemmikh.metsal@ts.eeEero Raun, Katrin Järvlepp
Tallinna SK KALEVAinfo@segakoorkaleva.eeTiina Savisaar
Tallinna SK LAULIKaime7@hot.eeAime Pärisalu
Tallinna SK MERIKOtiia.penjam@opleht.eeMerike Toro
Tallinna SK RAUDAMille@bt-style.comdirigent Kristi Karro, kontaktisik Ille Tammearu
Tallinna SK RIOLAanu.liho@nommekultuur.eeAnu Liho, Ene Uibo
Tallinna SK Videvikvaike.sarn@kesotskeskus.eeVaike Sarn
Tallinna SK VOX POPULIkris695@gmail.comJanne Fridolin
Tallinna Tehnikakõrgkooli KKelenilvesster@gmail.com / kammerkoor@tktk.eedirigent Elen Ilves, koorivanem Marianne Kask
Tallinna Tuletõrjeühingu SK Sõprusilmeevald@hotmail.comdirigent Marelle Siitas, koorivanem Ilme Ott
Tapa SK LEETARkairi.kroon@mail.ee / kristina.asukyla@gmail.comKristina Asuküla
Tarbatu SKtarbatu@gmail.com / juhatus@tarbatu.eudirigent Lauri Breede, koorivanem Heino Hommik
Tartu Noortekoorriho.leppoja@tartunoortekoor.eeRiho, Kadri ja Markus Leppoja
Tartu Rahvaülikooli SKlauri.breede@gmail.comLauri Breede
Tartu Üliõp. Looduskaitseringi SKsirlelorvi@gmail.comSirle Lorvi
Tartu Üliõpilassegakoorinfo@uliopilassegakoor.eeKüllike Joosing
Tõlliste-Puka-Sangaste SKmargitsiibak@gmail.comMargit Aigro
Torma KKmerlenisu@hotmail.comMerle Nisu
Torma SK Sõbrahingmaretalve@gmail.comMare Talve
TTÜ Tallinna kolledži SK Aktivamilla@opti.eeKaja Viira
TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia segakoorpille.kahrik@vilgym.edu.ee / annemaikahu@gmail.comdirigent Pille Kährik, koorivanem Annemai Kahu
Uulu SKivoorasmae@hotmail.comdirigent Annely Kuningas, koorivanem Ivo Orasmäe
Valga KKeglitija@hot.eeMaarika Reinhold
Valga SK RÕÕMsirje.pass@valgamuusikakool.eeSirje Päss
Vastse-Kuuste SKakasesalu@gmail.comAnne Kasesalu
Vegamarjemetsis@gmail.comMarje Metsis
Vene Koorikapellolga@ema.edu.eeOlga Tungal
VHK õpetajate ja lastevanemate SKjanaperens@gmail.com / imbi@colleduc.eedirigendid Jana Perens ja Imbi Laas
Viimsi SKsven.simson@scoopest.comVaike Sarn
Virooniamerts.kallip@mail.eedirigendid Merje Kallip, Kadri Rannu, koorivanem Tarmo Neito
Võru SK TERVISullesok@hot.ee / traud18@hot.eeTiit Raud, Elise Võsu
Wanemuine SKeku126@gmail.comValli Ilvik
Ülenurme SKKerttu.liisa.sepp@gmail.comKerttu-Liisa Sepp
Äksi SKaksirk@tartuvv.ee / eliisa.sakarias@gmail.comEliisa Sakarias