EST | ENG

Estonian Mixed Choirs' Association

Members

Anija valla SK Hannijöggidirigent Mariell Aren, koorivanem Joosep Loidap
Aruküla SK Spunkdirigent Maia-Reta Trampärk, kontaktisik Tiina Tinn
Atsalama SKTiina Dammann
Biomeedikumi SKLiisa Rahusoo
Causa Amoriskontaktisik Villu Kasari
Chorus Menticumdirigent Eve Paap, koorivanem Ulvi Jukk
EBS Kammerkoordirigendid Eleri-Kristel Kuimet ja Rasmus Erismaa, koorivanem Taire Ehaver
Eesti Panga kammerkoordirigent Peeter Perens, koorivanem Gertrud Koiduste
Eesti Rahvusringhäälingu SKHirvo Surva
Elva SK AVEdirigent Lilyan Kaiv, koorivanem Monika Pallon
Haaslava SK Priiusdirigendid Kai-Ly Remmelkoor, Marlene Leopard, koorivanem Kersti Ernits
I.N.T.A. SKdirigent Inta Roost, kontaktisik Signe Voolaine
SK Jõelähtmedirigent Mait Männik, koorivanem Vilve Klettenberg
Jõgeva KKMerike Katt
Kabala SKMarike Uusjärv, Anu Siniroht
Kanepi SKdirigent Kalev Lindal, kontaktisik Vaike Kottisse
Kapa-Kohila KammerkoorVahur Soonberg
Segakoor KARPReet Kuntus
Keila SK LA JA DOIlona Laido, Meelis Kesperi
Kihelkonna SKImbi Kolk
Koeru SKdirigent Aino Linnas, koorivanem Marju Rubli
Kolepi SKAra Bander
Kolga-Kuusalu KKdirigent Taavi Esko, koorivanem Ulvi Rand
Konguta SKdirigent Merilin Sinikalda ja Ragne Lind, koorivanem Moonika Männiste
Kose kammerkoorHeli Sepp
Kose noortekoorHeli Sepp
Kuressaare KK Eysysladirigent Veikko Lehto, kontaktisik Anu Hiiuväin
Kuressaare SK HELINAnneli Tarkmeel
Lagedi SK HELIANDSilja Tammeleht
Lehtse KKJaanus Väljaots, Tiiu Tikkerber
Luuska Lauluühingdirigent Kärolin orav, kontaktisik Tiiu Kreegipuu
Lüganuse SKKeio Soomelt
Läsna-Loobu külakoordirigent Merle Saarep, kontaktisik Lisete Laisaar
Maarja koordirigent Rita Kikajon, koorivanem Jaak Müürsepp
Maarja-Magdaleena SKdirigent Liia Koorts, koorivanem Tiia Pärtelpoeg
Miina Härma Gümnaasiumi SKKadri Leppoja
Miina Härma Lauluseltsi SKdirigent Külli Karask, koorivanem Piret Värno
Mäluasutuste segakoor MaSkdirigent Henri Käärik, koorivanem Ülo Treikelder
Märjamaa SK RELLOThea Paluoja
OiReTa SKEda Liblik
Oonurme SKAnts Üleoja, Keio Soomelt
Otepää SK EVEKOEve Eljand
Paikuse Lauluselts SIRELIMaire Krinal
Palamuse SK Kuus Õunadirigent Maret Oja, koorivanem Valdi Reinas
Patika külakoordirigent Sven Peterson, koorivanem ja kontaktisik Eva Jaanson
Piirsalu segakoor Piiritudirigent Viivika Riiel, koorivanem Aivi Paju
Politsei SK Akorddirigent Ingrit Malleus, koorivanem Kairi Talv
Puka SK U-TUURdirigent Evald Raidma, kontaktisik Kersti Salujõe
Pärnu SK Endladirigent Kadri Põder, koorivanem Katrin Alliku
Pärnu SK Kungladirigent Timo Dreimann, koorivanem Toomas Sutt
Rakvere KK SOLAREElo Üleoja
Rapla August '07dirigent Urve Uusberg, koorivanem Pille Kuldkepp
Rapla KK CANTUSVahur Soonberg
Riisipere KKdirigent Mati Turi, koorivanem Anu Parts
Roela SKTerje Andresson
Saue SKdirigent Elviira Alamaa, koorivanem Valdo Ruul
SK Servitidirigent Ülle Sakarias
Sink Sale Proodirigent Kaja Kraav, koorivanem Aune Suve
Suur TertsKülli Kaats
Tabasalu KKdirigent Mai Ainsalu, koorivanem Meelis Viisileht
Tallinna Põllumajandusministeeriumi SKAarne Saluveer, Linda Kardna
Tallinna Rotary Klubi segakoordirigent Jaanika Kuusik, koorivanem Erki Berends
Tallinna Saarlaste SKdirigent Johanna Murakas, koorivanem Veeve Kalme
Tallinna Sadama SK Laulude LemmikEero Raun, Katrin Järvlepp
Tallinna SK KALEVATiina Savisaar
Tallinna SK LAULIKAime Pärisalu
Tallinna SK RAUDAMdirigent Kristi Karro, kontaktisik Ille Tammearu
Tallinna SK RIOLAAnu Liho, Ene Uibo
Tallinna SK VidevikVaike Sarn
Tallinna Tehnikakõrgkooli KKdirigent Aleksandra Bekušev, koorivanem Magnus Kolk
Tallinna Tuletõrjeühingu SK Sõprusdirigent Ragne Rüütelmaa, koorivanem Jüri Lump
Tapa SK LEETARdirigent Ka Bo Chan, koorivanem Kairi Kroon
Tarbatu SKdirigent Lauri Breede, koorivanem Heino Hommik
Tartu NoortekoorRiho, Kadri ja Markus Leppoja
Tartu Rahvaülikooli SKLauri Breede
Tartu Üliõp. Looduskaitseringi SKSirle Lorvi
Tartu ÜliõpilassegakoorKüllike Joosing
Tõlliste-Puka-Sangaste SKMargit Aigro
Torma KKMerle Nisu
Torma SK SõbrahingMare Talve
Tallinna Jaani koguduse kammerkoor AktivaKaja Viira
TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia segakoordirigent Pille Kährik, koorivanem Eleri Helimets
Valga KKMaarika Reinhold
Valga SK RÕÕMSirje Päss
VegaKristina Sildos
Vene KoorikapellOlga Tungal
Veronika Portsmuthi Kooriakadeemia KontsertkoorVeronika Portsmuth
VHK õpetajate ja lastevanemate SKdirigendid Jana Perens ja Ayaka Ueda, koorivanem Aivar Vähi
Viimsi SKJanne Joalaid
Rakvere segakoor Virooniadirigendid Merje Kallip ja Angela Sihver, koorivanem Tarmo Neito
Võru SK TERVISTiit Raud, Lilia Vildo
SK VanemuineReet Kuntus
Ülenurme SKKerttu-Liisa Sepp
Äksi SKEliisa Sakarias
Anija valla SK Hannijöggi
dirigent Mariell Aren, koorivanem Joosep Loidap
 
Aruküla SK Spunk
dirigent Maia-Reta Trampärk, kontaktisik Tiina Tinn
 
Atsalama SK
Tiina Dammann
 
Biomeedikumi SK
Liisa Rahusoo
 
Causa Amoris
kontaktisik Villu Kasari
 
Chorus Menticum
dirigent Eve Paap, koorivanem Ulvi Jukk
 
EBS Kammerkoor
dirigendid Eleri-Kristel Kuimet ja Rasmus Erismaa, koorivanem Taire Ehaver
 
Eesti Panga kammerkoor
dirigent Peeter Perens, koorivanem Gertrud Koiduste
 
Eesti Rahvusringhäälingu SK
Hirvo Surva
 
Elva SK AVE
dirigent Lilyan Kaiv, koorivanem Monika Pallon
 
Haaslava SK Priius
dirigendid Kai-Ly Remmelkoor, Marlene Leopard, koorivanem Kersti Ernits
 
I.N.T.A. SK
dirigent Inta Roost, kontaktisik Signe Voolaine
 
SK Jõelähtme
dirigent Mait Männik, koorivanem Vilve Klettenberg
 
Jõgeva KK
Merike Katt
 
Kabala SK
Marike Uusjärv, Anu Siniroht
 
Kanepi SK
dirigent Kalev Lindal, kontaktisik Vaike Kottisse
 
Kapa-Kohila Kammerkoor
Vahur Soonberg
 
Segakoor KARP
Reet Kuntus
 
Keila SK LA JA DO
Ilona Laido, Meelis Kesperi
 
Kihelkonna SK
Imbi Kolk
 
Koeru SK
dirigent Aino Linnas, koorivanem Marju Rubli
 
Kolepi SK
Ara Bander
 
Kolga-Kuusalu KK
dirigent Taavi Esko, koorivanem Ulvi Rand
 
Konguta SK
dirigent Merilin Sinikalda ja Ragne Lind, koorivanem Moonika Männiste
 
Kose kammerkoor
Heli Sepp
 
Kose noortekoor
Heli Sepp
 
Kuressaare KK Eysysla
dirigent Veikko Lehto, kontaktisik Anu Hiiuväin
 
Kuressaare SK HELIN
Anneli Tarkmeel
 
Lagedi SK HELIAND
Silja Tammeleht
 
Lehtse KK
Jaanus Väljaots, Tiiu Tikkerber
 
Luuska Lauluühing
dirigent Kärolin orav, kontaktisik Tiiu Kreegipuu
 
Lüganuse SK
Keio Soomelt
 
Läsna-Loobu külakoor
dirigent Merle Saarep, kontaktisik Lisete Laisaar
 
Maarja koor
dirigent Rita Kikajon, koorivanem Jaak Müürsepp
 
Maarja-Magdaleena SK
dirigent Liia Koorts, koorivanem Tiia Pärtelpoeg
 
Miina Härma Gümnaasiumi SK
Kadri Leppoja
 
Miina Härma Lauluseltsi SK
dirigent Külli Karask, koorivanem Piret Värno
 
Mäluasutuste segakoor MaSk
dirigent Henri Käärik, koorivanem Ülo Treikelder
 
Märjamaa SK RELLO
Thea Paluoja
 
OiReTa SK
Eda Liblik
 
Oonurme SK
Ants Üleoja, Keio Soomelt
 
Otepää SK EVEKO
Eve Eljand
 
Paikuse Lauluselts SIRELI
Maire Krinal
 
Palamuse SK Kuus Õuna
dirigent Maret Oja, koorivanem Valdi Reinas
 
Patika külakoor
dirigent Sven Peterson, koorivanem ja kontaktisik Eva Jaanson
 
Piirsalu segakoor Piiritu
dirigent Viivika Riiel, koorivanem Aivi Paju
 
Politsei SK Akord
dirigent Ingrit Malleus, koorivanem Kairi Talv
 
Puka SK U-TUUR
dirigent Evald Raidma, kontaktisik Kersti Salujõe
 
Pärnu SK Endla
dirigent Kadri Põder, koorivanem Katrin Alliku
 
Pärnu SK Kungla
dirigent Timo Dreimann, koorivanem Toomas Sutt
 
Rakvere KK SOLARE
Elo Üleoja
 
Rapla August '07
dirigent Urve Uusberg, koorivanem Pille Kuldkepp
 
Rapla KK CANTUS
Vahur Soonberg
 
Riisipere KK
dirigent Mati Turi, koorivanem Anu Parts
 
Roela SK
Terje Andresson
 
Saue SK
dirigent Elviira Alamaa, koorivanem Valdo Ruul
 
SK Serviti
dirigent Ülle Sakarias
 
Sink Sale Proo
dirigent Kaja Kraav, koorivanem Aune Suve
 
Suur Terts
Külli Kaats
 
Tabasalu KK
dirigent Mai Ainsalu, koorivanem Meelis Viisileht
 
Tallinna Põllumajandusministeeriumi SK
Aarne Saluveer, Linda Kardna
 
Tallinna Rotary Klubi segakoor
dirigent Jaanika Kuusik, koorivanem Erki Berends
 
Tallinna Saarlaste SK
dirigent Johanna Murakas, koorivanem Veeve Kalme
 
Tallinna Sadama SK Laulude Lemmik
Eero Raun, Katrin Järvlepp
 
Tallinna SK KALEVA
Tiina Savisaar
 
Tallinna SK LAULIK
Aime Pärisalu
 
Tallinna SK RAUDAM
dirigent Kristi Karro, kontaktisik Ille Tammearu
 
Tallinna SK RIOLA
Anu Liho, Ene Uibo
 
Tallinna SK Videvik
Vaike Sarn
 
Tallinna Tehnikakõrgkooli KK
dirigent Aleksandra Bekušev, koorivanem Magnus Kolk
 
Tallinna Tuletõrjeühingu SK Sõprus
dirigent Ragne Rüütelmaa, koorivanem Jüri Lump
 
Tapa SK LEETAR
dirigent Ka Bo Chan, koorivanem Kairi Kroon
 
Tarbatu SK
dirigent Lauri Breede, koorivanem Heino Hommik
 
Tartu Noortekoor
Riho, Kadri ja Markus Leppoja
 
Tartu Rahvaülikooli SK
Lauri Breede
 
Tartu Üliõp. Looduskaitseringi SK
Sirle Lorvi
 
Tartu Üliõpilassegakoor
Küllike Joosing
 
Tõlliste-Puka-Sangaste SK
Margit Aigro
 
Torma KK
Merle Nisu
 
Torma SK Sõbrahing
Mare Talve
 
Tallinna Jaani koguduse kammerkoor Aktiva
Kaja Viira
 
TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia segakoor
dirigent Pille Kährik, koorivanem Eleri Helimets
 
Valga KK
Maarika Reinhold
 
Valga SK RÕÕM
Sirje Päss
 
Vega
Kristina Sildos
 
Vene Koorikapell
Olga Tungal
 
Veronika Portsmuthi Kooriakadeemia Kontsertkoor
Veronika Portsmuth
 
VHK õpetajate ja lastevanemate SK
dirigendid Jana Perens ja Ayaka Ueda, koorivanem Aivar Vähi
 
Viimsi SK
Janne Joalaid
 
Rakvere segakoor Viroonia
dirigendid Merje Kallip ja Angela Sihver, koorivanem Tarmo Neito
 
Võru SK TERVIS
Tiit Raud, Lilia Vildo
 
SK Vanemuine
Reet Kuntus
 
Ülenurme SK
Kerttu-Liisa Sepp
 
Äksi SK
Eliisa Sakarias