EST | ENG

Eesti Segakooride Liit

Eesti Segakooride Liidu liikmeskoorid

Anija valla SK Hannijöggihannijoggi@anija.ee
dirigent Mariell Aren, koorivanem Joosep Loidap
Aruküla SK Spunkhuvikool@hotmail.com
dirigent Maia-Reta Trampärk, kontaktisik Tiina Tinn
Atsalama SKatsalamakoor@hot.ee
tiinatonurist@gmail.com
Tiina Dammann
Audru Valla SKsegakoor.audru@gmail.com
dirigendid Tiia Tamm, Annely Kuningas, koori president Sulev Saarna
Biomeedikumi SKvesiliiv@gmail.com
Liisa Rahusoo
Causa Amoristinnuke@gmail.com
kontaktisik Villu Kasari
Chorus Menticumpaap.eve@gmail.com
ulvi.jukk@politsei.ee
dirigent Eve Paap, koorivanem Ulvi Jukk
Eesti Noorte SKrebanekristiinaa@gmail.com
Silja Uhs
Eesti Panga kammerkoorgertrud.koiduste@eestipank.ee
dirigent Peeter Perens, koorivanem Gertrud Koiduste
Eesti Rahvusringhäälingu SKtiina.leedu@err.ee
Hirvo Surva
Elva SK AVEmonikapallon@gmail.com
dirigent Lilyan Kaiv, koorivanem Monika Pallon
ESTuudio noortekooruku.pytsepp@hotmail.com
dirigendid Külli Lokko, Eliisa Sakarias, koorivanem Uku Pütsepp
Euroopa Kultuuripealinna SKveronika.portsmuth@gmail.com
Veronika Portsmuth
Haaslava SK Priiuskaily98@hotmail.com
marlene.leopard@gmail.com
dirigendid Kai-Ly Remmelkoor, Marlene Leopard, koorivanem Kersti Ernits
Hopneri Kammerkoorroop.karin@gmail.com
dirigent Karin Rööp, koorivanem Liina Vöörmann
I.N.T.A. SKsigne@itwconstruction.ee
signevoolaine@gmail.com
dirigent Inta Roost, kontaktisik Signe Voolaine
Jõelähtme Laulusõbradkatrinaydin@gmail.com
leili.varte@lookool.ee
Leili Värte
Jõgeva KKkaskmargus@hotmail.com
Margus Kask
Jüri perekoorruttridbeck@hot.ee
kultuur@rae.ee
dirigent Rutt Ridbeck, koorivanem Raina Sinisalu
Järvakandi SKhelditagel@hot.ee
Heldi Tagel
Kabala SKmarike.uusjarv@rvg.edu.ee
Marike Uusjärv, Anu Siniroht
Kaitseliidu Majakoorvesiliiv@gmail.com
Liisa Rahusoo
Kanepi SKkalev.lindal@varbuse.ee
vaike.kottisse@gmail.com
dirigent Kalev Lindal, kontaktisik Vaike Kottisse
Keila SK LA JA DOilona.laido@gmail.com
Ilona Laido, Meelis Kesperi
Kihelkonna SKimbi.kolk@gmail.com
kihelkonnarahvamaja@gmail.com
Imbi Kolk
Koeru SKkultuurimaja@koeruvv.ee
reeli.tamkivi@gmail.com
dirigent Aino Linnas, koorivanem Reeli Tamkivi
Kolepi SKsad.lonely@mail.ee
Ara Bander
Kolga-Kuusalu KKkuusalu50@hotmail.com
dirigent Taavi Esko, koorivanem Ulvi Rand
Konguta SKmerilin.sinikalda@konguta.ee
dirigent Merilin Sinikalda ja Ragne Lind, koorivanem Moonika Männiste
Kose kammerkoorheli.sepp@mail.ee
Heli Sepp
Kose noortekoorheli.sepp@mail.ee
Heli Sepp
Kuressaare KK Eysyslaanu@tuulegrupp.ee
dirigent Veikko Lehto, kontaktisik Anu Hiiuväin
Kuressaare SK HELINmai@oesel.edu.ee
Mai Rand
Lagedi SK HELIANDkairema@gmail.com
Silja Tammeleht
Lehtse KKkadritoomingas@gmail.com
Jaanus Väljaots, Tiiu Tikkerber
Luuska Lauluühingtiiu.kreegipuu@ut.ee
dirigent Kärolin orav, kontaktisik Tiiu Kreegipuu
Lüganuse SKelga.saluvee@lyganuselv.ee
elga10@hot.ee
Keio Soomelt
Läsna-Loobu külakoorlea.pallon@gmail.com
Anneli Mäeots
Maarja koorrita.kikajon@neti.ee
dirigent Rita Kikajon, koorivanem Jaak Müürsepp
Maarja-Magdaleena SKliia.koorts@gmail.com
tiia.partelpoeg@gmail.com
dirigent Liia Koorts, koorivanem Tiia Pärtelpoeg
Miina Härma Gümnaasiumi SKkadri.leppoja@tartunoortekoor.ee
kool@mhg.tartu.ee
Kadri Leppoja
Miina Härma Lauluseltsi SKkadri.leppoja@tartunoortekoor.ee
heipuu@yahoo.com
dirigent Kadri Leppoja, koorivanem Heiki Puusepp
Mõisaküla KK Kunglakadi.kask.006@gmail.com
dirigendid Kadi Kask, Kertu Kukka, koorivanem Triin Ojamaa
Mäluasutuste segakoor MaSkmask@segakoormask.ee
dirigent Henri Käärik, koorivanem Ülo Treikelder
Märjamaa SK RELLOonne.pajur@taitur.just.ee
Thea Paluoja
OiReTa SKedaliblik@hot.ee
Eda Liblik
Oonurme SKanublum@gmail.com
Ants Üleoja, Keio Soomelt
Otepää SK EVEKOtiina.orm@gmail.com
Eve Eljand
Paikuse Lauluselts SIRELIriina.saks@gmail.com
Maire Krinal
Palamuse SK Kuus Õunaviiskoori@gmail.com
dirigent Maret Oja, koorivanem Valdi Reinas
Patika külakoormargus.vain@gmail.com
dirigent Mareks Lobe, kontaktisik Margus Vain
Piirsalu segakoor Piirituaivipaju@gmail.com
dirigent Viivika Riiel, koorivanem Aivi Paju
Politsei SK Akordsegakoor.juhatus@list.politsei.ee
kairi.talv@politsei.ee
dirigent Ingrit Malleus, koorivanem Kairi Talv
Puka SK U-TUURkerstisalujoe@gmail.com
dirigent Evald Raidma, kontaktisik Kersti Salujõe
Pärnu SK Endlaendlakoor@endlakoor.ee
dirigent Kadri Põder, koorivanem Katrin Alliku
Pärnu SK Kunglatoomas.sutt@gmail.com
kuldnekungla@hot.ee
dirigent Timo Dreimann, koorivanem Toomas Sutt
Rakvere KK SOLAREinfo@solare.ee
Elo Üleoja
Rapla August '07pille.kuldkepp@gmail.com
urve.uusberg@gmail.com
dirigent Urve Uusberg, koorivanem Pille Kuldkepp
Rapla KK CANTUSenno.piisang@agri.ee
Vahur Soonberg
Riisipere KKparts.anu@hotmail.com
dirigent Cätly Talvik, koorivanem Anu Parts
Roela SKtandresson@gmail.com
Terje Andresson
Saue SKvaldo.ruul@glamox.com
dirigent Elviira Alamaa, koorivanem Valdo Ruul
Sindi Laulukooraino.edo@gmail.com
dirigendid Kristel Reinsalu, Ester Murrand, koorivanem Aino Edo
Sink Sale Prookaja@albu.ee
aunesuve@gmail.com
dirigent Kaja Kraav, koorivanem Aune Suve
Suur Tertsesimene.lumi@gmail.com
Külli Kaats
Tabasalu KKainsalu@gmail.com
dirigent Mai Ainsalu, koorivanem Meelis Viisileht
Tallinna Põllumajandusministeeriumi SKvahur.mottus@agri.ee
Aarne Saluveer, Linda Kardna
Tallinna Rotary Klubi segakoorjaanikakuusik@gmail.com
dirigent Jaanika Kuusik, koorivanem Erki Berends
Tallinna Saarlaste SKmurakas.johanna@gmail.com
veeve.kalme@mail.ee
dirigent Johanna Murakas, koorivanem Veeve Kalme
Tallinna Sadama SK Laulude Lemmikh.metsal@ts.ee
Eero Raun, Katrin Järvlepp
Tallinna SK KALEVAinfo@segakoorkaleva.ee
Tiina Savisaar
Tallinna SK LAULIKaime7@hot.ee
Aime Pärisalu
Tallinna SK MERIKOtiia.penjam@opleht.ee
Merike Toro
Tallinna SK RAUDAMgerditilts@gmail.com
dirigent Kristi Karro, kontaktisik Gerdi Tilts
Tallinna SK RIOLAanu.liho@nommekultuur.ee
Anu Liho, Ene Uibo
Tallinna SK Videvikvaike.sarn@kesotskeskus.ee
Vaike Sarn
Tallinna SK VOX POPULIkris695@gmail.com
Janne Fridolin
Tallinna Tehnikakõrgkooli KKelenilvesster@gmail.com
kammerkoor@tktk.ee
dirigent Elen Ilves, koorivanem Marianne Kask
Tallinna Tuletõrjeühingu SK Sõprusilmeevald@hotmail.com
dirigent Marelle Siitas, koorivanem Ilme Ott
Tapa SK LEETARkairi.kroon@mail.ee
kristina.asukyla@gmail.com
Kristina Asuküla
Tarbatu SKtarbatu@gmail.com
juhatus@tarbatu.eu
dirigent Lauri Breede, koorivanem Heino Hommik
Tartu Noortekoorriho.leppoja@tartunoortekoor.ee
Riho, Kadri ja Markus Leppoja
Tartu Rahvaülikooli SKlauri.breede@gmail.com
Lauri Breede
Tartu Üliõp. Looduskaitseringi SKsirlelorvi@gmail.com
Sirle Lorvi
Tartu Üliõpilassegakoorinfo@uliopilassegakoor.ee
Küllike Joosing
Tõlliste-Puka-Sangaste SKmargitsiibak@gmail.com
Margit Aigro
Torma KKmerlenisu@hotmail.com
Merle Nisu
Torma SK Sõbrahingmaretalve@gmail.com
Mare Talve
TTÜ Tallinna kolledži SK Aktivamilla@opti.ee
Kaja Viira
TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia segakoorpille.kahrik@vilgym.edu.ee
annemaikahu@gmail.com
dirigent Pille Kährik, koorivanem Annemai Kahu
Uulu SKivoorasmae@hotmail.com
dirigent Annely Kuningas, koorivanem Ivo Orasmäe
Valga KKeglitija@hot.ee
Maarika Reinhold
Valga SK RÕÕMsirje.pass@valgamuusikakool.ee
Sirje Päss
Vastse-Kuuste SKakasesalu@gmail.com
Anne Kasesalu
Vegamarjemetsis@gmail.com
Marje Metsis
Vene Koorikapellolga@ema.edu.ee
Olga Tungal
VHK õpetajate ja lastevanemate SKjanaperens@gmail.com
ayaka.choir@gmail.com
aivar.vahi@gmail.com
dirigendid Jana Perens ja Ayaka Ueda, koorivanem Aivar Vähi
Viimsi SKsven.simson@scoopest.com
Vaike Sarn
Virooniamerts.kallip@mail.ee
dirigendid Merje Kallip, Kadri Rannu, koorivanem Tarmo Neito
Võru SK TERVISullesok@hot.ee
traud18@hot.ee
Tiit Raud, Lilia Vildo
Wanemuine SKeku126@gmail.com
Valli Ilvik
Ülenurme SKKerttu.liisa.sepp@gmail.com
Kerttu-Liisa Sepp
Äksi SKaksirk@tartuvv.ee
eliisa.sakarias@gmail.com
Eliisa Sakarias
Anija valla SK Hannijöggi
hannijoggi@anija.ee
dirigent Mariell Aren, koorivanem Joosep Loidap
 
Aruküla SK Spunk
huvikool@hotmail.com
dirigent Maia-Reta Trampärk, kontaktisik Tiina Tinn
 
Atsalama SK
atsalamakoor@hot.ee
tiinatonurist@gmail.com
Tiina Dammann
 
Audru Valla SK
segakoor.audru@gmail.com
dirigendid Tiia Tamm, Annely Kuningas, koori president Sulev Saarna
 
Biomeedikumi SK
vesiliiv@gmail.com
Liisa Rahusoo
 
Causa Amoris
tinnuke@gmail.com
kontaktisik Villu Kasari
 
Chorus Menticum
paap.eve@gmail.com
ulvi.jukk@politsei.ee
dirigent Eve Paap, koorivanem Ulvi Jukk
 
Eesti Noorte SK
rebanekristiinaa@gmail.com
Silja Uhs
 
Eesti Panga kammerkoor
gertrud.koiduste@eestipank.ee
dirigent Peeter Perens, koorivanem Gertrud Koiduste
 
Eesti Rahvusringhäälingu SK
tiina.leedu@err.ee
Hirvo Surva
 
Elva SK AVE
monikapallon@gmail.com
dirigent Lilyan Kaiv, koorivanem Monika Pallon
 
ESTuudio noortekoor
uku.pytsepp@hotmail.com
dirigendid Külli Lokko, Eliisa Sakarias, koorivanem Uku Pütsepp
 
Euroopa Kultuuripealinna SK
veronika.portsmuth@gmail.com
Veronika Portsmuth
 
Haaslava SK Priius
kaily98@hotmail.com
marlene.leopard@gmail.com
dirigendid Kai-Ly Remmelkoor, Marlene Leopard, koorivanem Kersti Ernits
 
Hopneri Kammerkoor
roop.karin@gmail.com
dirigent Karin Rööp, koorivanem Liina Vöörmann
 
I.N.T.A. SK
signe@itwconstruction.ee
signevoolaine@gmail.com
dirigent Inta Roost, kontaktisik Signe Voolaine
 
Jõelähtme Laulusõbrad
katrinaydin@gmail.com
leili.varte@lookool.ee
Leili Värte
 
Jõgeva KK
kaskmargus@hotmail.com
Margus Kask
 
Jüri perekoor
ruttridbeck@hot.ee
kultuur@rae.ee
dirigent Rutt Ridbeck, koorivanem Raina Sinisalu
 
Järvakandi SK
helditagel@hot.ee
Heldi Tagel
 
Kabala SK
marike.uusjarv@rvg.edu.ee
Marike Uusjärv, Anu Siniroht
 
Kaitseliidu Majakoor
vesiliiv@gmail.com
Liisa Rahusoo
 
Kanepi SK
kalev.lindal@varbuse.ee
vaike.kottisse@gmail.com
dirigent Kalev Lindal, kontaktisik Vaike Kottisse
 
Keila SK LA JA DO
ilona.laido@gmail.com
Ilona Laido, Meelis Kesperi
 
Kihelkonna SK
imbi.kolk@gmail.com
kihelkonnarahvamaja@gmail.com
Imbi Kolk
 
Koeru SK
kultuurimaja@koeruvv.ee
reeli.tamkivi@gmail.com
dirigent Aino Linnas, koorivanem Reeli Tamkivi
 
Kolepi SK
sad.lonely@mail.ee
Ara Bander
 
Kolga-Kuusalu KK
kuusalu50@hotmail.com
dirigent Taavi Esko, koorivanem Ulvi Rand
 
Konguta SK
merilin.sinikalda@konguta.ee
dirigent Merilin Sinikalda ja Ragne Lind, koorivanem Moonika Männiste
 
Kose kammerkoor
heli.sepp@mail.ee
Heli Sepp
 
Kose noortekoor
heli.sepp@mail.ee
Heli Sepp
 
Kuressaare KK Eysysla
anu@tuulegrupp.ee
dirigent Veikko Lehto, kontaktisik Anu Hiiuväin
 
Kuressaare SK HELIN
mai@oesel.edu.ee
Mai Rand
 
Lagedi SK HELIAND
kairema@gmail.com
Silja Tammeleht
 
Lehtse KK
kadritoomingas@gmail.com
Jaanus Väljaots, Tiiu Tikkerber
 
Luuska Lauluühing
tiiu.kreegipuu@ut.ee
dirigent Kärolin orav, kontaktisik Tiiu Kreegipuu
 
Lüganuse SK
elga.saluvee@lyganuselv.ee
elga10@hot.ee
Keio Soomelt
 
Läsna-Loobu külakoor
lea.pallon@gmail.com
Anneli Mäeots
 
Maarja koor
rita.kikajon@neti.ee
dirigent Rita Kikajon, koorivanem Jaak Müürsepp
 
Maarja-Magdaleena SK
liia.koorts@gmail.com
tiia.partelpoeg@gmail.com
dirigent Liia Koorts, koorivanem Tiia Pärtelpoeg
 
Miina Härma Gümnaasiumi SK
kadri.leppoja@tartunoortekoor.ee
kool@mhg.tartu.ee
Kadri Leppoja
 
Miina Härma Lauluseltsi SK
kadri.leppoja@tartunoortekoor.ee
heipuu@yahoo.com
dirigent Kadri Leppoja, koorivanem Heiki Puusepp
 
Mõisaküla KK Kungla
kadi.kask.006@gmail.com
dirigendid Kadi Kask, Kertu Kukka, koorivanem Triin Ojamaa
 
Mäluasutuste segakoor MaSk
mask@segakoormask.ee
dirigent Henri Käärik, koorivanem Ülo Treikelder
 
Märjamaa SK RELLO
onne.pajur@taitur.just.ee
Thea Paluoja
 
OiReTa SK
edaliblik@hot.ee
Eda Liblik
 
Oonurme SK
anublum@gmail.com
Ants Üleoja, Keio Soomelt
 
Otepää SK EVEKO
tiina.orm@gmail.com
Eve Eljand
 
Paikuse Lauluselts SIRELI
riina.saks@gmail.com
Maire Krinal
 
Palamuse SK Kuus Õuna
viiskoori@gmail.com
dirigent Maret Oja, koorivanem Valdi Reinas
 
Patika külakoor
margus.vain@gmail.com
dirigent Mareks Lobe, kontaktisik Margus Vain
 
Piirsalu segakoor Piiritu
aivipaju@gmail.com
dirigent Viivika Riiel, koorivanem Aivi Paju
 
Politsei SK Akord
segakoor.juhatus@list.politsei.ee
kairi.talv@politsei.ee
dirigent Ingrit Malleus, koorivanem Kairi Talv
 
Puka SK U-TUUR
kerstisalujoe@gmail.com
dirigent Evald Raidma, kontaktisik Kersti Salujõe
 
Pärnu SK Endla
endlakoor@endlakoor.ee
dirigent Kadri Põder, koorivanem Katrin Alliku
 
Pärnu SK Kungla
toomas.sutt@gmail.com
kuldnekungla@hot.ee
dirigent Timo Dreimann, koorivanem Toomas Sutt
 
Rakvere KK SOLARE
info@solare.ee
Elo Üleoja
 
Rapla August '07
pille.kuldkepp@gmail.com
urve.uusberg@gmail.com
dirigent Urve Uusberg, koorivanem Pille Kuldkepp
 
Rapla KK CANTUS
enno.piisang@agri.ee
Vahur Soonberg
 
Riisipere KK
parts.anu@hotmail.com
dirigent Cätly Talvik, koorivanem Anu Parts
 
Roela SK
tandresson@gmail.com
Terje Andresson
 
Saue SK
valdo.ruul@glamox.com
dirigent Elviira Alamaa, koorivanem Valdo Ruul
 
Sindi Laulukoor
aino.edo@gmail.com
dirigendid Kristel Reinsalu, Ester Murrand, koorivanem Aino Edo
 
Sink Sale Proo
kaja@albu.ee
aunesuve@gmail.com
dirigent Kaja Kraav, koorivanem Aune Suve
 
Suur Terts
esimene.lumi@gmail.com
Külli Kaats
 
Tabasalu KK
ainsalu@gmail.com
dirigent Mai Ainsalu, koorivanem Meelis Viisileht
 
Tallinna Põllumajandusministeeriumi SK
vahur.mottus@agri.ee
Aarne Saluveer, Linda Kardna
 
Tallinna Rotary Klubi segakoor
jaanikakuusik@gmail.com
dirigent Jaanika Kuusik, koorivanem Erki Berends
 
Tallinna Saarlaste SK
murakas.johanna@gmail.com
veeve.kalme@mail.ee
dirigent Johanna Murakas, koorivanem Veeve Kalme
 
Tallinna Sadama SK Laulude Lemmik
h.metsal@ts.ee
Eero Raun, Katrin Järvlepp
 
Tallinna SK KALEVA
info@segakoorkaleva.ee
Tiina Savisaar
 
Tallinna SK LAULIK
aime7@hot.ee
Aime Pärisalu
 
Tallinna SK MERIKO
tiia.penjam@opleht.ee
Merike Toro
 
Tallinna SK RAUDAM
gerditilts@gmail.com
dirigent Kristi Karro, kontaktisik Gerdi Tilts
 
Tallinna SK RIOLA
anu.liho@nommekultuur.ee
Anu Liho, Ene Uibo
 
Tallinna SK Videvik
vaike.sarn@kesotskeskus.ee
Vaike Sarn
 
Tallinna SK VOX POPULI
kris695@gmail.com
Janne Fridolin
 
Tallinna Tehnikakõrgkooli KK
elenilvesster@gmail.com
kammerkoor@tktk.ee
dirigent Elen Ilves, koorivanem Marianne Kask
 
Tallinna Tuletõrjeühingu SK Sõprus
ilmeevald@hotmail.com
dirigent Marelle Siitas, koorivanem Ilme Ott
 
Tapa SK LEETAR
kairi.kroon@mail.ee
kristina.asukyla@gmail.com
Kristina Asuküla
 
Tarbatu SK
tarbatu@gmail.com
juhatus@tarbatu.eu
dirigent Lauri Breede, koorivanem Heino Hommik
 
Tartu Noortekoor
riho.leppoja@tartunoortekoor.ee
Riho, Kadri ja Markus Leppoja
 
Tartu Rahvaülikooli SK
lauri.breede@gmail.com
Lauri Breede
 
Tartu Üliõp. Looduskaitseringi SK
sirlelorvi@gmail.com
Sirle Lorvi
 
Tartu Üliõpilassegakoor
info@uliopilassegakoor.ee
Küllike Joosing
 
Tõlliste-Puka-Sangaste SK
margitsiibak@gmail.com
Margit Aigro
 
Torma KK
merlenisu@hotmail.com
Merle Nisu
 
Torma SK Sõbrahing
maretalve@gmail.com
Mare Talve
 
TTÜ Tallinna kolledži SK Aktiva
milla@opti.ee
Kaja Viira
 
TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia segakoor
pille.kahrik@vilgym.edu.ee
annemaikahu@gmail.com
dirigent Pille Kährik, koorivanem Annemai Kahu
 
Uulu SK
ivoorasmae@hotmail.com
dirigent Annely Kuningas, koorivanem Ivo Orasmäe
 
Valga KK
eglitija@hot.ee
Maarika Reinhold
 
Valga SK RÕÕM
sirje.pass@valgamuusikakool.ee
Sirje Päss
 
Vastse-Kuuste SK
akasesalu@gmail.com
Anne Kasesalu
 
Vega
marjemetsis@gmail.com
Marje Metsis
 
Vene Koorikapell
olga@ema.edu.ee
Olga Tungal
 
VHK õpetajate ja lastevanemate SK
janaperens@gmail.com
ayaka.choir@gmail.com
aivar.vahi@gmail.com
dirigendid Jana Perens ja Ayaka Ueda, koorivanem Aivar Vähi
 
Viimsi SK
sven.simson@scoopest.com
Vaike Sarn
 
Viroonia
merts.kallip@mail.ee
dirigendid Merje Kallip, Kadri Rannu, koorivanem Tarmo Neito
 
Võru SK TERVIS
ullesok@hot.ee
traud18@hot.ee
Tiit Raud, Lilia Vildo
 
Wanemuine SK
eku126@gmail.com
Valli Ilvik
 
Ülenurme SK
Kerttu.liisa.sepp@gmail.com
Kerttu-Liisa Sepp
 
Äksi SK
aksirk@tartuvv.ee
eliisa.sakarias@gmail.com
Eliisa Sakarias